Форум за Коктейли Форуми Форум за Коктейли
Форум за коктейли. Рецепти за коктейли, опит, въпроси.

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайта използва технологии, включващи "бисквитки". Научете повече. Разбрах! Затвори
Полезни Съвети

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за Коктейли Форуми -> Свободен
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
punkass

МнениеПуснато на: Вто Апр 10, 2007 6:23 pm    Заглавие: Полезни Съвети Отговорете с цитат

Здравейте,явно сайта е нов и все още няма много потребители,но въпреки това предлагам да се направи място за пояснение за термини,напитки,мерни единици т.н. Мисля че идеята е добре и се надавям сайта да се развие.Това е за сега от мен. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lime

Местожителство: Зад Бара...

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много вярно и за мене това е много добър форум а и сайта беше нещо велико, аз скоро ще понаправя доста поръчки на различни продукти! Ккто и да е де, аз лично ще накарам много хора да се регнат тука, щотот много често ми задават много глупави и изнервящи въпроси, на които ще си получат отговорите тук!

tale for the colors on the cock's tail, and the begining of the "Cocktails"... Join me!
Върнете се в началото
Jameson

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравеите първо да кажа че много се кефя че най-накрая има и такъв фором Laughing та ако искате да закрепие сламка към някоя чаша просто натуркаите мястото със лед, най-ефектно седи на чаша за мартини или маргарита, вместо да слагате сламчица в чашаъта закачатея по този начин от страни Wink
Върнете се в началото
lime

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jameson написа:
здравеите първо да кажа че много се кефя че най-накрая има и такъв фором Laughing та ако искате да закрепие сламка към някоя чаша просто натуркаите мястото със лед, най-ефектно седи на чаша за мартини или маргарита, вместо да слагате сламчица в чашаъта закачатея по този начин от страни Wink

Ама в смисал леда трябва ли да е скрежасал или няма значение, че това не го знаех, а ми стана много интересно!От външната страна ли имаш предвид?

tale for the colors on the cock's tail, and the begining of the "Cocktails"... Join me!
Върнете се в началото
Jameson

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да
май не успях да се до искажа като хората
и става с най-обикновенно ледче Laughing
Върнете се в началото
lime

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jameson написа:
да
май не успях да се до искажа като хората
и става с най-обикновенно ледче Laughing

Ей това още таая вечер ще го направя! 10х много за съвета, изобщо не го бях срещал никаде това! Razz

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за Коктейли Форуми -> Свободен Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети