Форум за Коктейли Форуми Форум за Коктейли
Форум за коктейли. Рецепти за коктейли, опит, въпроси.

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайта използва технологии, включващи "бисквитки". Научете повече. Разбрах! Затвори
Кой стои зад клавиатурата :)
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за Коктейли Форуми -> Свободен
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lime

Местожителство: Зад Бара...

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 2:12 pm    Заглавие: Кой стои зад клавиатурата :) Отговорете с цитат

Ами пускам тази тема, защото ми е интересно да знам с кого говоря, когато го правя, защото тука няма грам инфо! В тази тема пускайте лични данни за себе си (от къде сте, на колко сте, с какво се занимавате, какво обичата) Абе общо взето нещо като мини лексикон, щото не знам как да го нарека по друг начин!: ) Ами ако не сте много срамежливи пишете!

tale for the colors on the cock's tail, and the begining of the "Cocktails"... Join me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lime

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И хайде аз ще съм първи:
На 20 години съм, от Велико Търново, работя като барман от 2 години сериозно, занимавам се с рекламен дизайн (за сега само като любител) и поддържам 4 компютърни мрежи на 4 предприятия! Това го правя извънредно, когато не съм зад бара! Уча Социална педагогика - 1 година (Не за дълго надявам се) във ВТУ!Ми не знам какво друго да кажа, щото общо взето това е всичко, което мога да се сетя за сега и което би интересувало народа тука! Ако се сетя още нещо ще ви кажа Razz Very Happy Very Happy

tale for the colors on the cock's tail, and the begining of the "Cocktails"... Join me!
Върнете се в началото
Jameson

МнениеПуснато на: Съб Сеп 29, 2007 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм на 21 ,била съм барман 2 год, сега съм банков служител, уча в МВБУ-ботевград 1ва година бизнесадминистрация.работила съм в кръчми, кафета, дискотеки и тнт, била съм и сервитиорка даже за известно време, и съм от софия Crying or Very sad
Върнете се в началото
lime

МнениеПуснато на: Съб Сеп 29, 2007 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е не ти ли харесва в София!??

Върнете се в началото
Jameson

МнениеПуснато на: Нед Сеп 30, 2007 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

нееее мразя я но съм принудена да живея в тази мръсотия Sad
Върнете се в началото
So4ka

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2007 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mr. Green Здрастиии на всички Very Happy
Миии аз съм само надъхана начинаеща хахаха тва е най-точното описание Very Happy
Прочетох повечето неща из сайта, взех че и запомних някой ( Laughing ) и надявам се скоро да ви стана колежка ама нищо не се знае, ще видим Very Happy Просто супер интересно ми е, нз от к'во се запалих толкова... Rolling Eyes
Малко и по темата да се изкажа - от Ст. Загора съм, на цели 17 Cool
Уча, тренирам баскетбол... ей такиа забавни неща Very Happy
Повече ще ви чета отколкото да пиша ама като напълно начинаеща ще внимавам да не задавам тъпи въпроси, че да не ми се нервите Mr. Green Wink
Върнете се в началото
lime

МнениеПуснато на: Пон Окт 22, 2007 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

So4ka написа:
Миии аз съм само надъхана начинаеща хахаха тва е най-точното описание Very Happy
Прочетох повечето неща из сайта, взех че и запомних някой ( Laughing ) и надявам се скоро да ви стана колежка ама нищо не се знае, ще видим Very Happy Просто супер интересно ми е, нз от к'во се запалих толкова... Rolling Eyes
Повече ще ви чета отколкото да пиша ама като напълно начинаеща ще внимавам да не задавам тъпи въпроси, че да не ми се нервите Mr. Green Wink

Хахах, ами то няма как като си начинаеща да не задаваш въпроси! Даже моят съвет е да задаваш въпроси ако искаш да се научиш, защото това е най - лесния и най - ефикасния начин! Иначе наистина е интересно да си барман, а и най - хубавото е че винаги има какво ново да научиш! Smile

Върнете се в началото
So4ka

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

lime написа:
So4ka написа:

Хахах, ами то няма как като си начинаеща да не задаваш въпроси! Даже моят съвет е да задаваш въпроси ако искаш да се научиш, защото това е най - лесния и най - ефикасния начин! Иначе наистина е интересно да си барман, а и най - хубавото е че винаги има какво ново да научиш! Smile

Very Happy ем добрем, ще си питам за разни работи... Wink
И мн ще е хубаво ако повечко хорица почнат да влизат тука и ще станем едно биг фемили Laughing Laughing Laughing
Alexxx

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2007 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен!Казвам се Александрина и съм от Русе.На 17 години.Уча туризъм.Бях зад бара само два месеца през лятото,но успях да разбера,че това ми допада.Приятно ми е да се присъединя към вашата компания Smile
Върнете се в началото
N1GGaZ

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

с риск да се повторя ще кажа ЗДРАВЕИТЕ И ОТ МЕН Smile
аз съм Марто на 18 съм не съм работил като барман но ме за интересува много барманството като цяло Нов съм в саита преди 2 3 мин се регнах :Р
Върнете се в началото
MeLinKa

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2008 8:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте на всички Wink Казвам се Мирела и съм на 17 г от Пловдив. Мисля да се занимавам с барманство това е една изключителна професия,но просто не съм се занимавала с това и малко се притеснявам дали ще науча повечето неща.Някои може ли да ми каже как е в началото какво се прави?
Върнете се в началото
fitnesspro

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 6:16 am    Заглавие: Пздр Отговорете с цитат

Good day, today! Казвам се Начо и съм на 20. Втора година уча в ВВМУ или в превод: морското във Варна. Свободното ми време не е свързано с барманството, а по-скоро ми е любимо петък вечершно занимание, защото именно тогава се връщам в родния си град Разград и гледам да се отдам на релакс като разбира се това включва и малко глезене от моя страна. Обичам да експериментирам с нови комбинации питиета и ястия изобщо. Не смея да твърдя, че имам вкус типичен за дегустат (все пак ви пише човек, който пие бирата с кола и лимон, а в уискито слага ягодов сироп, портокалов сок и повече лед от необходимото).
Ще се радвам да попия малко от опита на всички във форума, а също така да помогна, ако мога, с известни познания и литература в областа гастро-алкохолните- пияснки изживявания.
Друго, което по-показателно мога да кажа за себе си, отново ако заковем темата, никак не ми се нрави водката. Сигурно нито едно мнение и препоръка, визиращи я, не съм почерпил последните години.
Надявам се ще ми се прости, ако не вземам отношение по такива проблеми
Върнете се в началото
ra1k0

Местожителство: Троян

МнениеПуснато на: Сря Апр 08, 2009 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти и от мен Cool
Аз съм същия като @So4ka - 'надъхан начинаещ' Laughing
Та.. на 16 съм, от Троян, занимавам се с break dance, уча икономика.. това е в ощи линии! Разчитам на вас да не просветите в барманството Wink
Върнете се в началото
irish
Site Admin

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Апр 12, 2009 7:13 pm    Заглавие: Видео уроци :-) Отговорете с цитат

Тук http://www.videococktails.w-bg.net/ можете да видите как се приготвят едни от най-известните коктейли.
На Гнева Детето

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 11:18 am    Заглавие: здравейте и от мен! Отговорете с цитат

Ами аз съм Ицо,работил съм 1 год.барман,после казарма,след това работих Метални конструкции и сега барман много си ме кефи да съм барманче Very Happy и ще се радвам ако си направим общност тука и да си дискутираме да обменяме опит и познания.Много се радвам че има и такъв сайт дано станем повече!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за Коктейли Форуми -> Свободен Часовете са според зоната GMT
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети