Форум за Коктейли Форуми Форум за Коктейли
Форум за коктейли. Рецепти за коктейли, опит, въпроси.

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайта използва технологии, включващи "бисквитки". Научете повече. Разбрах! Затвори
Пластове

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за Коктейли Форуми -> Обмяна на опит
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
waitshark

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 9:42 pm    Заглавие: Пластове Отговорете с цитат

Всеки знае,че един коктейл освен добър на вкус трябва и да е красив.Повечето пъти пластовете го правят такъф,а те се получават благодарение на различната плътност на съставките.Единия начин за редене на пластове е почването от най-тежкия(плътния) към най-лекия,аз ползвам обратния почвам от най-лекия.

По кой начин ги правите вие?

Нека секи който знае някои алкохол или ликйор да споменава смисъл за плътноста му.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lime

Местожителство: Зад Бара...

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 1:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми аз например го правя по обратния на твоя, защото понякога от най лек към най тежик се поразмесват и ако трябва ад го паля малко не гори Smile А иначе тежестта идва от плътността и количеството захар в алкохола, а те могат да се разберат първо от етикета, второ на вид и лепнене Wink и т.н. За точни данни не мога да говоря, защото не ги знам, но знам кой от кой е по лек и обратното! Very Happy Very Happy

tale for the colors on the cock's tail, and the begining of the "Cocktails"... Join me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jameson

МнениеПуснато на: Пон Окт 01, 2007 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

амии
аз обичам да ги наредя от най-тежкото към лекото като отгоре сипя запалено кюрасо и водка леко затоплени и докато го сипвам то остава отгоре и същевременно струиката гори Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за Коктейли Форуми -> Обмяна на опит Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети